Każda sesja kobieca, którą realizuję, służy wydobyciu z zainteresowanej tego, co najlepsze. Dążę do odkrycia sensualności, która nierzadko na co dzień pozostaje głęboko skrywana. Wiele z sesji zachwyca delikatnością oraz subtelnym urokiem. Choć fotografia kobieca może także ukazać pewną drapieżność, pewność siebie i odwagę – w końcu każda kobieta jest inna. Moje zadanie to odsłonięcie lub podkreślenie najważniejszych cech Twojej osobowości. Nie ma tu znaczenia wiek czy wygląd – wiem, że piękno znajduje się w każdej z nas i potrafię je przedstawić na zdjęciach.

Dlaczego fotografia kobieca jest wyjątkowa?

Mogłoby się wydawać, że profesjonalne sesje zdjęciowe pozostają zarezerwowane wyłącznie dla modelek. Udowadniam, że to nieprawda. Oko mojego obiektywu dostrzega wszystkie kobiety. Wystarczy, że zechcesz otworzyć się na nowe doznania skupione tylko na Tobie! W ten sposób sama sesja kobieca stanie się prawdziwą przyjemnością. Poza tym zyskasz miłe wspomnienia z naszego spotkania oraz oczywiście pamiątkę w postaci zdjęć. Zastanawiasz się, jak przygotować się do stanięcia przed aparatem? Przede wszystkim zastanów się, czego oczekujesz i w jakim wydaniu chciałabyś siebie zobaczyć. Resztą zajmę się ja. Nie obawiaj się, że cokolwiek Ci narzucę. Stawiam na otwartość oraz zrozumienie, aby współpraca przebiegała w swobodnej, przyjaznej atmosferze.

Sesja kobieca z doświadczoną fotografką

Fotografia kobieca to coś, w co wkładam 100% zaangażowania i całe serce. A przy tym wykorzystuję maksimum swoich umiejętności. Zdobyłam je podczas licznych warsztatów fotograficznych. Nieustannie szlifuję je poprzez ciągłą naukę. Dzięki temu sesje kobiece, które wykonuję, wyróżnia idealne dopracowanie pod kątem technicznym. Zapewniam, że decyzja o kobiecej sesji zdjęciowej na Śląsku okaże się trafiona. Nie tylko za sprawą doskonałych rezultatów, ale także specjalnego nastroju oraz ciekawych rozmów. Praca fotografa to coś więcej, niż robienie zdjęć. To również nawiązywanie więzi z ludźmi i umiejętność uważnego słuchania.

Fotografia kobieca – Katowice i okolice

Działam na Śląsku, dlatego na sesje kobiece przybywają głównie kobiety z tego regionu. Katowice, Będzin i okoliczne miasta – stąd najczęściej przyjeżdżają moje klientki. W pracowni chętnie przyjmuję kobiety z całej Polski, dlatego zapraszam do kontaktu. Z radością omówię szczegóły współpracy i planowanej sesji. Czekam właśnie na Ciebie! Stwórzmy razem coś niepowtarzalnego.

Sesje kobiece realizuję w dwóch pakietach

STANDARD
  • 10 zdjęć cyfrowych oraz 10 odbitek poddanych autorskiej obróbce
  • czas trwania 120 min
  • co najmniej 2 stylizacje
  • wizaż 

Cena 700 zł 
 


PREMIUM
  • 15 zdjęć cyfrowych oraz 15 odbitek poddanych autorskiej obróbce
  • czas trwania 150 min
  • co najmniej 3 stylizacje
  • wizaż w cenie sesji
  • fotoobraz lub fotografia w ramie w cenie sesji
Cena 950 zł