Sesja ciążowa – pamiątka inna niż wszystkie

Ciąża to wyjątkowy czas, który jest zapowiedzią czegoś jeszcze bardziej nadzwyczajnego. Z pewnością warto uwiecznić go na zdjęciach i powracać do nich przy rodzinnych spotkaniach czy przy kubku herbaty wieczorową porą. Fotografia ciążowa to sposób na to, aby zatrzymać te ulotne chwile i móc wracać do nich w dowolnym momencie – nawet wtedy, gdy nasze dziecko już dawno przestanie być słodkim bobasem. Subtelne sesje zdjęciowe pokazują piękno kobiet, które w tym niezwykłym okresie promienieją niepowtarzalnym wewnętrznym blaskiem i miłością.

Profesjonalne fotografie ciążowe Katowice

Panie chcące zapamiętać wrażenia towarzyszące ciąży zapraszam na Śląsk – sesja ciążowa w moim studiu zawsze przebiega w radosnej i nieskrępowanej atmosferze, co jest warunkiem koniecznym do tego, aby zdjęcia ukazały prawdziwe uczucia i radość. W mojej pracy stawiam na podkreślenie indywidualności — pokazuję, że każda kobieta jest inna, ale równie piękna. A wszystko to przy użyciu minimum rekwizytów, aby skupić się tylko na prawdziwych bohaterkach moich zdjęć, czyli na Was.

Domowe sesje ciążowe Śląsk

Dla przyszłych mam pragnących mieć zdjęcia w bardziej prywatnym otoczeniu idealnym pomysłem będzie sesja ciążowa w domu. Katowice i inne pobliskie miasta to miejsca, gdzie możemy się spotkać, poznać i wspólnie stworzyć wspaniałą niepowtarzalną pamiątkę na całe życie. Domowa sesja nie tylko pozwala na większą naturalność i intymność, ale umożliwia też w przyszłości pokazanie dziecku, jak wyglądał dom i jakie emocje nam towarzyszyły wtedy, gdy czekaliśmy na jego narodziny.

Sesja ciążowa w plenerze

Wspaniałym sposobem na niezapomniane zdjęcia z okresu ciąży jest również sesja w plenerze. Takie fotografie są niezwykle naturalne, pokazują cały wachlarz emocji i przeżyć, a ciepłe światło oraz krajobrazy podkreślają magię wspaniałych chwil, które już na zawsze zostaną w pamięci. Podczas sesji staram się uchwycić spontaniczne zachowania, ulotne momenty, które towarzyszą nam na co dzień, a pokazane w kadrze zyskują niesamowite znaczenie.

STUDIO LUB PLENER STANDARD
  • 10 zdjęć cyfrowych oraz 10 odbitek poddanych autorskiej obróbce
  • czas trwania około 60 min
  • 2 stylizacje
  • profesjonalny wizaż + 100 zł  
  • możliwość zamówienia fotoalbumu lub fotoobrazu + 150 zł

Cena 500 zł  / rabat 10 % przy zgodzie na publikację zdjęcia
 

STUDIO LUB PLENER PREMIUM
  • 15 zdjęć cyfrowych + 15 odbitek poddanych autorskiej obróbce 
  • czas trwania sesji 90 min
  • 3 stylizacje 
  • profesjonalny wizaż 
  • mini album z sesji lub fotooobraz + 150 zł
Cena 800 zł  / rabat 10 % przy zgodzie na publikację zdjęcia

Przy wyborze pakietu premium na sesji ciążowej dodatkowy rabat 15% na sesję noworodkową