Podczas sesji rodzinnych powstają wyjątkowe portrety. Wykonuję zdjęcia, które staną się cudowną pamiątką na lata. Oprawione w ramki rodzinne fotografie będą także cenną ozdobą Waszego domu. Warto trwale upamiętniać chwile spędzone w gronie najbliższych, by móc wrócić do nich po latach. Spotkajmy się więc w studio lub w plenerze. Zapraszam Was na sesje rodzinne – Katowice i Śląsk to obszar mojej działalności

Sesja rodzinna – Katowice i Śląsk

Wykonując zawód fotografa, zauważyłam, że wiele osób krępuję się występowania przed obiektywem aparatu. Często uważają się za mało fotogeniczne, są skrępowane, albo nie lubią być w centrum uwagi. Kocham ludzi, dlatego sesje rodzinne staram się przeprowadzić w taki sposób, by pokazać piękno więzi. Są one tak naturalne i prawdziwe, że nie wymagają od uczestników żadnego udawania ani specjalnego przygotowania. Wprawne oko fotografa wychwyci wszystko – spontaniczny uśmiech, wzajemną troskę, miłość. Prawdziwe emocje najłatwiej okazują małe dzieci, które wręcz zarażają całą rodzinę swoją radością i nieukrywanym entuzjazmem. Zażyłość łącząca rodziców oraz dzieci przejawia się w drobnych gestach i pełnym uczuć spojrzeniu. Wszystkie sesje odbywają się w swobodnej atmosferze, by wydobyć i utrwalić to, co w rodzinie jest najpiękniejsze – ciepło i intymność wzajemnych relacji.

Wyjątkowa sesja rodzinna w plenerze

Proponuję Wam sesje plenerowe, które odbywają się w pięknym otoczeniu przyrody. Zapraszam Waszą rodzinę na wspólny spacer po parku, nad rzekę czy na ukwieconą polnymi kwiatami łąkę. Sesja rodzinna w plenerze to świetna przygoda. Możecie się na niej zrelaksować i poczuć tak, jak na zwyczajnej przechadzce. Tymczasem ja spokojnie poczekam na najlepszy moment i najkorzystniejsze kadry. W efekcie powstaną Wasze wyjątkowe wspólne zdjęcia. Aby jak najlepiej się do nich przygotować, warto zadbać o wygodny strój, fryzurę i makijaż. Polecam to zwłaszcza zabieganym mamom, które zaangażowane w codzienne obowiązki, nie mają czasu dla siebie. Wspólna sesja będzie doskonałą okazją, by poczuć się pewnie i kobieco. Zachęcam do zaproszenia na sesję rodzinną również najstarszych członków rodziny. Urodziny babci lub dziadka to doskonała okazja, by uwiecznić na fotografii seniora w otoczeniu ukochanych wnuków.

Klimatyczna sesja rodzinna w studio

Wyjątkowa atmosfera i sceneria studia fotograficznego pomagają mi w wykonywaniu niezwykłych rodzinnych fotografii. Nowoczesna fotografia rodzinna, która powstaje w zaciszu mojego studia, zachwyca niepowtarzalnym klimatem. Udostępniam oryginalne rekwizyty, wśród których są również takie pozwalające cofnąć się w czasie. Sesja rodzinna w studio może być też świetną okazją do stworzenia bożonarodzeniowego rodzinnego portretu. Wystarczy odpowiedni strój, lśniące złote gwiazdy lub udekorowana choinka, by stworzyć na Waszym zdjęciu świąteczny klimat. Pierwsze wspólne święta czy inne ważne dla Was wydarzenia warto celebrować. Sesje rodzinne wymagają od uczestników jedynie dobrego humoru. Podobnie jak na sesjach plenerowych, również w studio staram się zatrzymać w kadrze Wasze prawdziwe emocje.